Sada rozširovacích (distančných) podložiek na zmenu rozteče zo 4dierovej na 5dierovú obsahuje 4ks podložiek a skrutky na ich montáž. Podložky sú určené pre automobily so 4dierovými roztečami diskov. Šírka podložky je 22mm. Podložka slúži na zmenu rozteče disku, zároveň rozšíri rozchod kolies, čím Vaše auto získa lepšie jazdné vlastnosti a samozrejme atraktívnejší vzhľad. Montáž je veľmi jednoduchá. Podložku nasadíme a zároveň priskrutkujeme momentovým kľúčom o náboj automobilu, potom nasadíme disk na podložku a ďalšímy skrutkami pritiahneme disk o podložku tiež momentovým kľúčom. Podložky niesu určené na prevádzku po pozemných komunikáciách, len na športové účely.

Takouto podložkou vieme tiež zmeniť stredové osadenie disku, v prípade že má disk menšiu alebo väčšiu stredovú dieru ako je osadenie na náboji auta. V takom prípade je potrebné v objednavke do poznámky napísať požadovaný priemer stredového osadenia, alebo stredovú dieru disku.

V objednávke je potrebné do poznámky uviesť presný typ auta, výkon motora, rok výroby, novú rozteč a stredovú dieru disku.
Skrutky pre montáž podložky a disku sú súčasťou balenia.